Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

728322192

Kaskada ogrodowa duża (4 ELEMENTY)

Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Cena netto: 1 504,07 zł / szt. 1 850,00 zł / szt.

NIEZWYKŁA I BAJKOWA KASKADA OGRODOWA - dzięki bardzo efektywnemu spływowi wody i możliwości rozbudowy doda uroku mniejszym i większym ogrodom (sprawdza się również w pomieszczeniach). Wkomponowana w roślinność stanowi niebagatelny element dekoracyjny! DEKORACYJNA KASKADA OGRODOWA składa się z czterech elementów: POTOK, KASKADA STRUMIENIA, FILTR STRUMIENIOWY, POKRYWA FILTRA.
 

 

 

Kaskada składa się z czterech elementów, które łączy się ze sobą. Poniżej znajdują się zdjęcia ilustrujące połączenie poszczególnych elementów:

 

 

 Wymiary: (szerokość x wysokość x długość)

  1. POTOK: 76x20x117cm.
  2. KASKADA STRUMIENIA: 69x36x113cm.
  3. FILTR STRUMIENIOWY: 59x38x92cm.
  4. POKRYWA FILTRA: 60x21x70cm.


Warto zaznaczyć, iż KASKADA OGRODOWA oferowana tutaj jest bardzo wytrzymała i na pewno będzie ona FANTASTYCZNĄ dekoracją ogrodu, przez WIELE LAT!


Wytrzymałość i solidność wykonania kaskady, to nie jedyne zalety. Kolejną zaletą jest to, że KASKADA posiada tak zwany FILTR STRUMIENIOWY, który po wypełnieniu odpowiednimi wkładami filtracyjnymi (np: GĄBKA, ZEOLIT, BIO-BALE) będzie oczyszczał wodę, a więc kupując KASKADĘ mamy od razu filtr, który spokojnie poradzi sobie ze zbiornikiem nawet 5000L!

Zbiornik wykonany jest z żywicy epoksydowej zbrojonej włóknem szklanym - doskonała imitacja kamienia.

Koszt wysyłki kurierem to 90 zł.